Nix18! Iedereen kent de spotjes wel.
Maar…iemand staat bij jou in de slijterij om een lekker presentje te kopen, in je restaurant zit een gezelschap gezellig te tafelen, in de sportkantine wordt de overwinning gevierd. Toch moet je als alcoholverkoper soms nee verkopen. Maar hoe doe je dat? Hoe zorg jij dat je het voor elkaar hebt?
Om de naleving en handhaving van alcoholverstrekking bij de leeftijdsgrens en dronkenschap te bevorderen heeft het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) besloten een e-learning te laten ontwikkelen. Na een strenge selectie kwamen ze uit bij ons partnerschap met onderzoeksbureau Objectief.
Objectief onderzoekt het menselijk gedrag vanuit een gedragswetenschappelijk perspectief. De verkregen inzichten zetten zij in om een gedragsverandering teweeg te brengen. Bright Alley heeft zijn expertise op het gebied van digitaal leren ingebracht, waarbij de inzichten van Objectief zijn meegenomen.